rekonstrukce koupelny liberec

  rekonstrukce koupelny- Liberec

 rekonstrukce koupelny jablonec

 rekonstrukce koupelny-Jablonec

 rekonstrukce koupelny mladá boleslav

rekonstrukce koupelny-Mladá Boleslav

rekonstrukce koupelny a bytového jádra - Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav

Koupelny přestavujeme včetně kompletních instalatérských a obkladačských prací.  Přizpůsobíme se Vašim možnostem a navrhneme komplexní řešení. Pomůžeme  Vám vybrat nové vybavení, které jsou v současnosti moderní. Po skončení  vejdete do koupelny a my bychom byli rádi, aby jste byli mile překvapeni.
Rekonstrukce koupelny provádíme ve všech typech bytových koupelen, panelákového jádra i v rodinných domech. Dokážeme je přestavit od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení luxusní. Koupelen jsme předělali v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi opravdu spousty - sami si můžete udělat o naši práci obrázek. Práci z pravidla stihneme za 2-3 týdny od dne započaté práce. Jen prosím pozor - nikdy nechtějte od nás práci provádět rychle, tzv. "hurá stylem" na úkor kvality. Každá rekonstrukce má svůj pracovní postup a její urychlení znamená odfláknutí....  Například při vyrovnání stěn a podlahy-toto nelze nijak urychlit, musí  se dodržet určitý pracovní postup, jinak bude při finalním lepení  obkladů vše vidět a nikdy nebudou obklady rovné. Nebo při nanesení  hydroizolace, musí se nechat pořádně uschnout, jakmile neuschne, může se stát, že voda zateče a může se celá koupelna předělávat znovu.

A jak to celé probíhá? Přijedeme se na "starou" koupelnu podívat, vypočítáme kalkulaci za novou a po odsouhlasení obou stran, začneme se samotnou prací. V případě přestavby jsou nutné nové rozvody vody, elektřiny, odpadu, dlažeb a obkladů. Samotné bytové jádro zdíme za pomocí Ytong tvárnic. Velmi účinnými pomocníky se vám stanou zrcadla a správně použité osvětlení.

Nezanedbatelnou výhodou je, že si nikoho si nenajímáme, žádné subdodávky-kromě elektrikáře.

abc-rekonstrukce.cz - rekonstrukce koupelny a bytu